אודות

דודו ארז הוא סטנדאפיסט, מנחה טלויזיה ואירועים, ואומן משאלי רחוב.

דודו החל לעשות סטנדאפ על הבמות, לפני כ15 שנים, ומאז מצחיק את הקהל ברחבי הארץ, בסגנונו הייחודי והאינטליגנטי (עד אז, הוא היה עו"ד…).

את כישורי האלתור שלו, הוא מביא לידי ביטוי גם במשאלי הרחוב המצחיקים שהוא ערך, במסגרת תוכניות הטלויזיה  "ארץ נהדרת", "אחרי הכל", "הטוב מכולם", ו"לילה בכיף", וגם במסגרת אירועים עסקיים של חברות רבות, עיריות, ואירועים רשמיים של מדינת ישראל.

דודו כתב והגיש תוכניות רבות: "החפרנים" (חינוכית, זוכת פרס אופיר לשנת 2018),  "לילה בכיף" (ביפ), "טלויזיה במיטבה" (קשת), "מהדורה מוגבלת" (ביפ), "חיות לילה" (קומדי סנטרל), "קומי קומי" (מצלמה נסתרת, ג'טיקס) ועוד.

ברדיו אפשר להאזין לדודו בתוכנית המדע והידע הקומית "שלושה שיודעים", המשודרת ב"כאן תרבות".

לצד הקריירה הטלויזיונית והרדיופונית, דודו מופיע כסטנדאפיסט באירועי חברה, בכנסים, באירועי השלטון המקומי, בצה"ל, ובאירועים רשמיים של המדינה. דודו יידוע בסגנונו הנקי והמכבד, לצד כמובן הומור ושנינות.

דודו מנחה אירועים במגזר העסקי (חברת מיקרוסופט, סאפ, סנו, יינות ביתן ועוד), אירועים בתחום החינוך (מכון ויצמן, אוניברסיטת ת"א ועוד), ואירועים רשמיים של מדינת ישראל (בית הנשיא, כנסת ישראל, צה"ל, משרדי הממשלה ועוד). דודו ידוע כמנחה שמסוגל להפוך כל נושא לנהיר, מעניין ומבדר.

בנוסף, דודו עורך משאלי 'רחוב' בחברות, המוקרנים באירועי החברה (איגודן, תנובה, מיקרוסופט, שטראוס, קופ"ח לאומית ועוד), אירועי עיריות (מודיעין, אבן יהודה, נתניה, אריאל ועוד), בנקים, משרדי עו"ד, חברות תרופות, חברות בניה ועוד.

לקבלת פרטים

כל הזכויות שמורות לדודו ארז בע"מ