משאלי חברה

משאל החברה של דודו ארז הוא האטרקציה האולטימטיבית לאירוע החברה שלכם!

דודו ארז ידוע כאחד מהאומנים הראשונים בישראל שערכו משאלי רחוב מצחיקים בטלוויזיה. משאלי הרחוב של דודו שודרו בתוכניות רבות, כולל בתוכנית "ארץ נהדרת", והפכו לאטרקציה קומית לאומית. זו הסיבה שחברות רבות מזמינות את דודו ארז, כדי ליצור משאל 'רחוב' עבורן, משאל קומי שצוחק יחד עם עובדי החברה (ולא עליהם), ובסופו של דבר – הופך לאטרקציה המרכזית של אירוע החברה. המשאל מוקרן על מסך גדול, ומצחיק את הקהל. דודו ערך מאות משאלים, לבנקים, חברות הייטק, מרכזים רפואיים, משרד עורכי דין, עיריות ועוד.

דודו עורך שני סוגי משאלים:

  1. משאל שמצטלם לפני האירוע- משאל חברה שמצטלם כמה ימים לפני האירוע במשרדי החברה (מה שמעורר עניין רב ביום הצילום בקרוב העובדים). המשאל נערך ע"י עורך מקצועי, מאושר על ידי החברה, ומוקרן על גבי מסך ענק, ביום האירוע, להנאת הקהל. 
  2. משאל שמצטלם ומוקרן ביום האירוע עצמו! – משאל שמצטלם בתחילת האירוע עצמו, נערך במקום, ומוקרן בהמשך האירוע, להנאת הקהל. איך זה קורה? דודו ארז וצוות הצילום מגיעים לפני האירוע או בתחילתו (בקבלת הפנים, בכניסה לאירוע וכו'), מצלמים במיומנות רבה את המשאל המצחיק, העריכה מתבצעת במקום, הסרטון מאושר על ידי החברה, ומוקרן באירוע עצמו, להפתעת הנוכחים.

סרטון המשאל נערך בצורה קצבית ומשעשעת, והוא אטרקציה אמיתית באירוע החברה, כשהוא משלב אילתורים עם עובדי החברה, צחוק וכיף, לצד העברת מסרים רצויים. הסרטון נשאר כמזכרת לשנים רבות.
צוות הצילום כולל צלם טלויזיה מקצועי, ועורך מקצועי ומיומן.

ליצירת קשר עם שולי המנהלת האישית של דודו ארז בתחום משאלי רחוב:

לקבלת פרטים

כל הזכויות שמורות לדודו ארז בע"מ